Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку

педрада
портал освітян
україни

мій кабінет
Сьогодні іменинники:
Люба

Останні обговорення

Переглянути ще повідомлення

Робота за програмою "Дитина"

Ви не авторизовані.
АвторПовідомлення
Ірина
З нами з 07.08.2012
Дата створення: 07.08.2012 18:07|#
Шановні користувачі порталу!
Як на Вашу думку, на що слід звернути особливу увагу в оновленій програмі "Дитина"?
Ніна
З нами з 23.07.2012
Дата створення: 08.08.2012 09:50|#|Останнє редагування: 08.08.2012 09:51
Програма "Дитина" дійсно оновлена, більш спрямована на індивідуалізацію освітнього процесу і на особистісно-орієнтовану модель дошкільної освіти. Програма отримала гриф Міністерства освіти і науки України ще два роки тому, однак надрукували її лише зараз і то невелику кількість. За цією програмою працюють здебільшого педагоги Київщини, використовують їїї як додаткову комплексну програму. Тому дуже хотілось, якби колеги, які мають оновлену програму і почали за нею працювати, поділилися своїми думками
Ірина
З нами з 07.08.2012
Дата створення: 30.08.2012 18:54|#
Шановні колеги! Чи можна повноцінно працювати за програмами, які рекомендовані МОН молодьспорту, які не мають методичних рекомендацій та перспективного планування? На мою думку, автори програми мають писати перспективне планування. Дякую .
Ніна
З нами з 23.07.2012
Дата створення: 31.08.2012 09:33|#
Стосовно методичних рекомендацій, погоджуюся. А от планування - це творча діяльність кожного педагога, не можна заганяти усіх в певні "рамки". Тоді ж як бути з особистісно орієнтованою моделлю дошкільної освіти?
Модератори:кадры, Наталія.
Перейти
Оберіть розділ
Умовні позначення
ВідповістиПрофільПерейти до профіля користувачаВидалити повідомлення
ЦитуватиППВідправити приватне повідомленняРедагувати повідомлення
Отримати посилання
на повідомлення
  • Допомога
  • Пошук
  • Мої права
    Авторизуйтесь