У КМДА визначили дату останнього дзвоника в столичних школах

Останній дзвоник для київських школярів у цьому навчальному році пролунає 31 травня

Завершення навчального року в столиці

Експертиза цінності документів: як провести

Навчальний рік у київських школах триватиме до 31 травня. 

Таку інформацію зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Як він зауважив, відповідне рішення було прийнято з урахуванням того, що школи Києва цього навчального року не припиняли освітній процес, не змінювали терміни канікул та не корегували структуру навчального року.

«Організація комфортних умов навчання під час воєнного стану була першочерговим завданням для всіх шкіл столиці. За рахунок міського бюджету заклади загальної середньої освіти Києва були максимально підготовлені до роботи в нинішніх умовах. Нам вдалось не тільки налагодити інтернет в укриттях, що є одним із головних важелів безперебійного освітнього процесу, а й забезпечити школам роботу без віялових відключень електроенергії. Також були чітко організовані дистанційне навчання та робота шкіл у другу зміну, що дало змогу ефективно працювати всім закладам освіти», — акцентував заступник голови КМДА.

За словами Валентина Мондриївського, у межах підготовки до НМТ закладам освіти рекомендовано у травні застосувати для випускників модель трансформера, змінивши звичне класно-урочне навчання на індивідуалізовано-групове — для поглиблення, систематизації знань з обраних предметів.

Окрім того, Департамент освіти та науки Києва пропонує видати школярам документи про освіту відповідно до наступного графіка: 

  • свідоцтво про здобуття початкової освіти — з 31 травня до 7 червня; 
  • свідоцтво про здобуття базової середньої освіти — з 13 до 19 червня; 
  • свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти — з 20 до 26 червня.

Джерело: КМДА

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
10189

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді