Що робити, якщо в Дії немає документа про освіту?

Документ про освіту відсутній у Дії: причини та алгоритм дій

Перевірка документа про освіту в Дії

Експертиза цінності документів: як провести

У Міністерстві освіти і науки спільно з Мінцифрою опублікували відповіді на поширенні питання користувачів щодо відображення документа про освіту в застосунку Дія та коли потрібно звертатися до закладу освіти.

1. Якщо диплом / свідоцтво / атестат наявний у Реєстрі документів про освіту ЄДЕБО, але не відображається в застосунку Дія. Це може статися через розбіжності в реєстраційному номері облікової картки платника податків (РНОКПП) у Дії та даних документа про освіту. У такому разі необхідно звернутися до закладу освіти, що видав документ, для оновлення даних.

Можна перевірити наявність документів у Реєстрі ЄДЕБО за посиланням

2. Якщо в застосунку відображається неповна чи некоректна інформація щодо документа про освіту, також потрібно звернутися до відповідного закладу освіти.

3. Документ не відображається через помилку в даті народження під час його замовлення. Тут є два варіанти: звернутися зі сканкопіями документа, що посвідчує особу, і документа про освіту до закладу освіти або написати на пошту Державне підприємство «ІНФОРЕСУРС» ([email protected]) із накладанням КЕП.

Перелік документів, які не відображаються в застосунку Дія:

  • документи про наукові ступені та вчені звання;
  • інформація про випускників військових закладів освіти;
  • дипломи про перепідготовку до 01.01.2016;
  • документи про освіту, видані поліграфічним способом до 2000 року.

Джерело: МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46392

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5018

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді