Долучайтеся до вебінару щодо цифрових інструментів у роботі з дітьми з ООП

UNESCO проведе вебінар на тему цифрових освітніх інструментів під час навчання дітей з особливими освітніми потребами

Цифрові інструменти у роботі з дітьми з особливими потребами

Чи правильно оформлюєте додатки до наказів

8 квітня відбудеться вебінар «"Цифровий учитель" та учні з особливими освітніми потребами: навчаємось, щоб навчати». Модератором заходу стане Спільнота сучасних учителів. 

Під час вебінару учасники зможуть обговорити причини збільшення кількості учнів з особливими освітніми потребами, зміни та використання цифрових інструментів у контексті онлайн-навчання.

Про свій досвід і знання розкаже Оксана Федоренко, перша заступниця директора Українського інституту розвитку освіти, освітня експертка з питань інклюзивного навчання та професійного розвитку педагогічних працівників, співавторка курсу «Цифровий учитель», кандидатка педагогічних наук.

Вебінар розпочнеться о 15 годині в Спільноті сучасних учителів

Зареєструватися на подію можна за посиланням

Джерело: МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46417

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5027

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді