Розпочато збір анкет для участі в Global Teacher Prize Ukraine 2024

Премія «Global Teacher Prize Ukraine 2024» оголосила про збір анкет

Премія Global Teacher Prize Ukraine 2024

Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Уперше з початку повномасштабного вторгнення в Україні відзначать найкращого вчителя року на національній премії Global Teacher Prize Ukraine 2024.

Переможець премії отримає нагороду розміром 1 мільйон гривень для власного освітнього проєкту та вирушить у подорож на Світову премію Global Teacher Prize.

Подати заявку на номінацію можуть вчителі шкіл і професійно-технічних закладів, які зробили значний внесок у професійну сферу та суспільство.

Для того щоб взяти участь, потрібно заповнити анкету за посиланням. Зокрема можна номінувати колег. Збір анкет для участі триває до 8 липня.

Урочиста церемонія нагородження відбудеться 5 жовтня до Міжнародного дня вчителя, імена переможців оголосять в ефірі Національного телемарафону.

На церемонії відзначать вчителів у кількох окремих номінаціях. Серед них — «Молодий учитель», «Учитель-новатор», «Вибір українців» та інші. Традиційно буде зроблений «Вибір серцем» — спеціальна відзнака від ведучої 1+1 Марафон і ТСН, інтерв’юєрки Наталії Мосейчук, кураторки Премії.

Нагадаємо, що Global Teacher Prize Ukraine відзначає вчителів-змінотворців із 2017 року. Два останні роки Премія не обирала найкращого вчителя країни, зосередившись на документуванні історій вчительства воєнного часу. Цьогоріч Global Teacher Prize Ukraine знову відбуватиметься у форматі професійної відзнаки найкращих.

За інформацією МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46404

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5021

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді