В мережі з’явився портал для повідомлень про небезпеку дітей в інтернеті

В Україні створили портал, де можна повідомити про сексуальне насильство над дітьми в інтернеті

Небезпека дітей в інтернеті

Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

В Україні запустили портал «StopCrime», на якому громадяни можуть повідомити про сексуальне насильство над дітьми в мережі.

Таку інформацію зазначили в Національній поліції України. 

Кожен може залишити заяву про ймовірний сексуальний злочин над дітьми в інтернеті можна за посиланням.

Для звернення необхідно заповнити форму (з можливістю зробити це анонімно) та надати посилання, де розміщений контент, який викликав занепокоєння.

Отримані заяви для розслідування надалі будуть опрацьовані фахівцями громадської організації «Магнолія». Усю зібрану інформацію передадуть до Департаменту кіберполіції України та в Інтерпол.

Детальніше ознайомитися з матеріалами щодо безпеки в інтернеті можна на платформі Дія.Освіта.

За інформацією Національної поліції

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85398

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46431

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5029

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді