Зміни в шкільній програмі з української літератури

Про скарги батьків й учнів старшої школи на перевантажену програму з української літератури.

Зміни в шкільній програмі 2024Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

О. Лісовий і МОН запроваджують зміни у шкільній програмі з української літератури. Батьки скаржаться на перевантаженість творами, які неможливо осягнути учням старшої школи. Одночасно з цим, учні молодшої школи не мають проблем з літературою.

«Відійти від історико-хронологічного принципу підбору текстів. Зробити українську літературу вартісною та цікавою», – уточнив міністр.

Джерело: NV

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85424

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46461

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5041

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді