Для школярів 6-х класів виготовили 541 тисячу підручників за підтримки ЮНІСЕФ

Понад 541 тисячу підручників для українських школярів надрукували за підтримки ЮНІСЕФ

Підручники для шостих класів

Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

В Україні надрукували підручники з географії для 6-х класів та підручники для дітей з особливими освітніми потребами. Їх уже доставили до областей, згодом передадуть у школи.

Загалом було виготовлено:

  • 491 911 примірник із географії для 6-х класів;
  • 49 110 примірників із 10 предметів шестикласників із порушеннями зору.

Завдяки цьому вдалося забезпечити 100% потреби підручників із географії для 6-х класів та більшість потреби підручників з різних предметів для дітей з особливими освітніми потребами.

Відповідні підручники були надруковані МОН спільно з Інститутом модернізації змісту освіти за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та за кошти Глобального партнерства заради освіти (GPE). На це було виділено понад 80 мільйонів гривень.

Джерело: МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85424

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46463

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5041

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді