Створено Міжнародну коаліцію для повернення українських дітей

В Україні запрацювала Міжнародна коаліція за повернення українських дітей

Повернення депортованих дітей

Чи правильно оформлюєте додатки до наказів

Міжнародна коаліція за повернення українських дітей розпочала свою роботу, до неї долучилися 28 країн-учасниць. Керують цією коаліцію Україна та Канада. 

Під час засідання організації було презентовано рамковий документ, який визначає мандат, цілі, керівні принципи та напрями діяльності коаліції.

«Повернення вкрадених дітей є основою плану дій Bring Kids Back UA, який ініціював Президент України Володимир Зеленський. Це також є ключовим елементом пункту четвертого Української формули миру «Звільнення полонених і депортованих осіб», — зауважив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

За інформацією пресслужби Офісу президента, серед основних завдань коаліції:

  • сприяння поверненню українських дітей;
  • виявлення місцеперебування незаконно депортованих і примусово переміщених дітей;
  • розроблення механізмів їхнього повернення та участь у відповідних дипломатичних переговорах;
  • питання підготовки та видачі документів для встановлення особи дітей і членів їхніх сімей, зокрема необхідних для переміщення через кордон і фізичного повернення дітей в Україну;
  • підтримка дітей після повернення, сприяння возз’єднанню із рідними або розміщенню в сімейних формах виховання, надання реабілітаційної допомоги;
  • забезпечення доступу до правосуддя для дітей — жертв і свідків злочинів, притягнення винних до юридичної відповідальності.

«Я дуже рада, що Канада разом з Україною запускає Міжнародну коаліцію за повернення українських дітей. Наша мета полягає в тому, щоби переконатися, що ми захищаємо кожну дитину. Ми допоможемо Україні працювати з багатьма країнами з коаліції, включно з державами Глобального Півдня. Залучатимемо для цього країни-партнери, експертів, громадянське суспільство», — акцентувала міністерка закордонних справ Канади Мелані Жолі.

Джерело: Офіс президента

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85420

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46453

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5038

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді