Близько 900 наукових проєктів профінансує держава в 2024 році

Майже 900 наукових проєктів та розробок фінансуватимуть з держбюджету у 2024 році

Фінансування наукових проєктів

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

У 2023 році Міністерство освіти і науки провело два конкурсні добори проєктів фундаментальних наукових досліджень, наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок. 

Один із них був призначений для молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління МОН, а другий — для ЗВО та НУ, що належать до сфери управління МОН України.

Цього року в конкурсі серед молодих учених взяли участь 145 проєктів, а серед закладів вищої освіти та наукових установ — 750.

Відповідно до результатів наукової та науково-технічної експертизи затверджено перелік з 79 проєктами досліджень та/або розробок молодих вчених та 219 проєктами досліджень і розробок ЗВО та НУ, які будуть профінансовані коштом держбюджету в наступному році.

Джерело: МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85424

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46461

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5041

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді