Кабмін виділив 1 мільярд гривень на освіту

На що скерують 1 мільярд гривень, який Кабінет Міністрів виділив на освіту

Кошти держави на розвиток НУШ

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

У Кабінеті Міністрів України виділили 1 мільярд гривень на потреби освітньої галузі. Гроші скерують на закупівлю мультимедійного обладнання для 5 — 6 класів Нової української школи.

Як зауважили у Міністерстві освіти і науки, разом із субвенцією, виділеною восени, фінансування для НУШ у 2023 році становить 1,47 мільярда гривень. Ці кошти можна буде використовувати у 2023 та 2024 роках.

Відповідне додаткове фінансування зможе сприяти збільшенню кількості навчальних кабінетів у школах, забезпечених мультимедійною технікою.

Таке обладнання допоможе вчителям під час навчання ефективніше викладати матеріал. Зокрема, мультимедійне обладнання дозволить краще організувати змішане навчання для учнів.

Варто зазначити, що у 2022 році через напад росії на Україну 1,5 мільярда гривень субвенції НУШ скерували на потреби армії. Тому школи тоді не були забезпечені засобами навчання та мультимедійним обладнанням. Водночас педагоги не пройшли підвищення кваліфікації за кошти держави.

Проте у вересні цього року уряд України поновив фінансування реформи НУШ розміром 473,3 мільйона гривень. Згодом воно зросло. Ще 1,5 мільярда гривень для НУШ виділили у держбюджеті на 2024 рік.

Джерело: МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85422

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46459

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5039

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді