Освітяни отримають зарплати з міжнародних фінансувань

Зарплати працівникам бюджетної сфери виплатять за рахунок зовнішнього фінансування

Використання міжнародних коштів на зарплати вчителям

Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Заробітні плати освітянам, іншим працівникам бюджетної сфери, а також виплата пенсій та інших соціальних зобов'язань наступного року здійснюватимуться за рахунок зовнішнього фінансування.

Таку інформацію зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час щорічних осінніх зборів Міжнародного валютного фонду та Групи Світового банку.

Як він зауважив, завдяки підтримці міжнародних партнерів Україні вдалося стабілізувати ситуацію.

Чи зобов’язані керівники закладів освіти подавати декларацію

«Водночас дефіцит державного бюджету цього року складе близько 20%. Наступного року —  21% ВВП. Аби повністю покрити цей дефіцит бюджету нам буде необхідно залучити зовнішнє фінансування на суму близько 42 млрд доларів», — наголосив голова Кабінету Міністрів.

Окрім того, Денис Шмигаль акцентував, що уряд готує Єдиний план реформ до 2027 року. Він стане дорожньою картою, яка об’єднає ініціативи та рекомендації міжнародних партнерів, а також пропозиції української сторони.

За матеріалом КМУ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85424

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46461

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5041

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді