У МОН розповіли як відбуватимуться випускні урочистості

Педколективи шкіл самостійно вирішать питання дозволу та формату випускних вечорів

Проведення випускних урочистостей

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

У школах України педколективи самостійно вирішуватимуть, чи дозволяти проведення випускних вечорів та у якому форматі вони відбуватимуться.

Таку інформацію зазначив заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко під час телемарафону. 

Як він зауважив, школи мають враховувати безпекову ситуацію на місцях.

«Міністерство рекомендує воєнним адміністраціям та школам враховувати безпекову ситуацію та організовувати урочистості відповідно до вимог воєнного стану. Таким чином, адміністрація та вчителі навчального закладу будуть самостійно вирішувати, чи проводити випускний у конкретній школі», — наголосив заступник очільника Міносвіти.

Окрім того, Андрій Вітренко висловився, що великі святкування у воєнний час є недоречними, але і дитинство у дітей забирати не треба.

Зокрема він повідомив, що у тих школах, де навчання відбувалось онлайн, офлайн святкувань не буде.

«Навіщо наражати дітей та їх батьків, вчителів на небезпеку. Все треба робити відповідно до розуму, відповідно до безпекової ситуації», — акцентував Андрій Вітренко.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85420

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46453

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5038

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді