Відбулася зустріч МОН і Профспілки щодо підтримки освітян

Під час зустрічі сторони обговорили питання бюджету галузі, оплати праці освітян тощо

Зустріч МОН і Профспілки освітянЯк працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

У Міністерстві освіти і науки відбулася зустріч міністра освіти і науки з керівниками освітньої Профспілки, під час якої було досягнуто розуміння важливості спільних дій в інтересах освітян.

Від освітнього відомства брав участь міністр освіти та науки Оксен Лісовий, сторону профспілки представили Голова Профспілки Георгій Труханов та заступники Ольга Чабанюк і Сергій Романюк.

Як зазначають на сайті профспілки, у процесі зустрічі сторони обговорили актуальні освітянські питання, серед яких — бюджет галузі, удосконалення освітнього законодавства, оплати праці освітян та інші питання їх соціально-економічного захисту.

«Під час конструктивної розмови між галузевим Міністерством та Профспілкою було досягнуто розуміння важливості спільних дій у вирішенні означених питань та подальшого соціального діалогу в інтересах освітян та молоді, яка навчається», — зауважили у профспілці за результатами зустрічі.

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46405

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5022

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді