Відео з вправами для самозаспокоєння дітей та дорослих

20 коротких відео із практиками самозаспокоєння розміщено на платформі «НУМО»

Практики для самозаспокоєнняЯк підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

У мережі опублікували добірку з 20 коротких анімаційних відео «Стійкість для стійких», яка містить приклади простих вправ, що допоможуть заспокоїтися дітям та дорослим і психологічно себе підтримати.

Таку інформацію зазначили на платформі для розвитку дошкільнят «НУМО». 

Буває так, що люди під час стресу або паніки відчувають себе безпорадними. Сили повертаються тоді, коли з’являється можливість щось самому робити та на щось впливати. 

Створені відеоматеріали розроблені у співавторстві із сімейною й дитячою психологинею Світланою Ройз. Ознайомитися з добіркою відео та завантажити їх можна за посиланням, а також знайти на ютуб-каналі «Нової української школи».

Відповідні практики доцільно використовувати і як вправи для руханок. У кожному відео є пояснення, як  саме вправи впливають на емоційний та фізичний стан людини.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85421

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46453

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5039

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді