У київських школах списали 500 тисяч грн на ремонт укриттів

Протиправними діями столичному бюджету завдано збитків на понад 500 тисяч гривень

Ремонт шкільних укриттів

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

У Києві на ремонт укриттів у двох закладах освіти Голосіївського району списали кошти розміром понад 500 тисяч грн.

Таку інформацію зазначили у пресслужбі Київської міської прокуратури.

Відповідно до матеріалів слідства, у серпні 2022 року тендер на виконання капітального ремонту укриттів та захисних споруд у двох закладах освіти в Голосіївському районі виграло товариство, підконтрольне начальнику управління будівництва Голосіївської РДА.

Однак після завершення робіт підрядник вніс до офіційних документів неправдиві відомості щодо обсягів та вартості виконаних робіт, а начальник управління та інспектор технагляду затвердили їх.

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

За результатами експертизи, протиправними діями учасників схеми столичному бюджету завдано збитків на понад 500 тисяч гривень.

Особам причетним до цього: начальнику управління будівництва Голосіївської РДА, директору комунального підприємства та керівнику підрядної організації повідомлено про підозру за фактом заволодіння бюджетними коштами на реконструкції та оснащенні укриттів та службового підроблення. 

Наразі триває слідство та перевіряється причетність інших службових осіб до розкрадань коштів під час оснащення укриттів. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85419

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46452

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5038

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді