У 2023 році фінансування освіти буде одним з пріоритетних

Кабінет Міністрів затвердив та передав до Верховної Ради оновлений бюджет на 2023 рік

Фінансування освіти в 2023 році

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

Уряд затвердив та передав до Верховної Ради оновлений бюджет на 2023 рік, у якому видатки на сферу освіти є одним з ключових пріоритетів.

Таку інформацію зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів.

«Це буде бюджет для перемоги, адже більше 1 трлн грн буде направлено на армію та безпеку країни. Інші ключові видатки — це пенсії, медицина та освіта», — зауважив очільник уряду. 

Зокрема, за його словами, бюджет-2023 матиме безпрецедентний дефіцит — 38 млрд доларів, тож уряд працює одразу над трьома напрямками для фінансування дефіциту бюджету: програми зі США, Європейським Союзом та МВФ.

«Ми можемо заробляти лише 50 копійок із кожної гривні, яку необхідно витрачати на першочергові потреби українців. Решта — це внутрішні запозичення та зовнішня допомога наших союзників. Кошти бюджету переважно йдуть на армію та забезпечення соціальних виплат», — акцентував прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Варто зазначити, що наразі ведуться перемовини з головою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн щодо програми макрофінансової допомоги на 18 млрд євро. Аналогічні суми планується залучити від програм зі США та МВФ.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85426

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46465

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5042

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді